KILKA SŁÓW O MNIE

Witaj, skoro tu dotarłeś to znaczy, że jesteś zainteresowany potencjalną współpracą. Zajmuję się informatyką od skończenia liceum. Na początku hobbistycznie, a od 2007 roku zawodowo.

Od 15 lat pracuję w jednostce pomocniczej Urzędu Miasta Stołecznego Warszawa na stanowisku informatyka. Od 2018 roku do chwili obecnej jestem kierownikiem Działu Informatyki.

Mam okazję kierować jednostką i trzymać pieczę nad rozwojem jej zasobów informatycznych. Począwszy od bezpieczeństwa sieci i systemów informatycznych, a kończywszy na projektowaniu aplikacji wspomagających pracę poszczególnych działów.

Administracja sieciami i serwerami Windows czy Linux to codzienne zadania.

Specyfika pracy informatyka w Urzędzie jest bardzo wszechstronna. Dlatego mam okazję rozwijać się w różnych gałęziach dziedziny Informatyki i administracji publicznej.

Jestem autorem polityki bezpieczeństwa firmy, zajmuję się tworzeniem specyfikacji pod zamówienia publiczne i pilnuję tworzenia oraz aktualizowania procedur.

Systemów, systemików i wynikających z nich zadań jest tak dużo, że wymienienie ich byłoby problematyczne, a z drugiej strony też nie chcę Was tym zanudzać.

Jeżeli szukasz rozwiązania, pomocy informatycznej, to najlepiej zadzwoń lub napisz do mnie opisując problem. Jak będę czuł, że jestem w stanie Ci pomóc to będzie to moment rozpoczęcia naszej współpracy.

Pozdrawiam